Корзина
77 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
+380503782669
+380673343144
+380666345030
Фабрика корпоративной одежды ЧПКП "Волыньспецторг"
Корзина

ПВКП "Волиньспецторг" - 19 років на ринку

               Військовий  камуфляж і вишукані вишиванки, надійний спецодяг і костюми для «Швидкої допомоги», шкільна форма і суддівські мантії, сценічні костюми – усе це працівниці «Волиньспецторгу» шиють відмінної якості. Приватне виробничо-комерційне підприємство за 19 років існування завоювало бездоганну репутацію і стало відомим брендом на профільному ринку.

 

  У важкі часи війни на сході України підприємство «Волиньспецторг» одразу підставило своє плече. По спальні мішки, плащ-палатки, літні і зимові камуфляжні костюми звертаються волонтери з усієї країни. В асортименті є й балаклави, светри, тепла білизна, спецвзуття, брезентові ноші та чохли на каски. Частина волинської міліції, зокрема й рота «Світязь», носить форму від «Волиньспецторгу». Фірма не тільки продає продукцію, а й обов’язково якусь частину надає безкоштовно. Як  благодійну допомогу на підприємстві шили шкільну форму для сиріт, батьки яких загинули у зоні АТО.

  Тривалим попитом користуються вишиванки. Перші кроки у цьому напрямку підприємство зробило ще 14 років тому. Закупили простенькі приставки до швейних машин і почали вишивати логотипи. Спеціалісти вдосконалювали майстерність, ускладнювали і «вловили» хвилю попиту на національний одяг, який почав зростати. Це підштовхувало оновлювати і матеріальну базу. На сьогоднішній день виробничі площі використовуються максимально ефективно.  Поряд з виробництвом відкрили власний  магазин «Вишиванка UA».   

  Продуктивність виробництва зросла у півтора рази після придбання у листопаді вишивальноі машини на шість головок. Сучасні технології помножені на фаховий рівень персоналу дозволяють виконувати візерунки буд-якого рівня складності. А насправді важко вишивати прапори. «Волиньспецторг» має такий досвід. Вишиті стяги тепер є у волинських скаутів і роти «Світязь».

  Завдяки Інтернету «Волиньспецторг» має багато партнерів-оптовиків. Вишиванки від луцької фірми можна купити у магазинах Києва,Одеси, Дніпропетровська, Житомира, Полтави, Рівного і Трускавця. Сьогодні керівництво волинського виробничо-комерційного підприємства особливі зусилля спрямовує на пошук саме оптових партнерів. І готове їм запропонувати вигідні умови.

Предыдущие статьи