Корзина
76 отзывов

Согласно графика работы, у нас сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380
50
378-26-69
+380
67
334-31-44
+380
66
634-50-30
Фабрика корпоративной одежды ПВКП "Волыньспецторг"
Корзина
Спецодяг та робочий одяг у Луцьку

Спецодяг та робочий одяг у Луцьку

Приватне виробничо-комерційне підприємство «Волиньспецторг» створене 5 січня 2000 року в місті Луцьку з метою задоволення потреб підприємств, установ, організацій та населення у товарах та послугах з високими споживчими якостями та технічним рівнем. Підприємство займається виготовленням спецодягу, корпоративного одягу; торгівлі робочим взуттям, засобами індивідуального захисту, протипожежними засобами. В поєднанні з масовим пошиттям типового спецодягу на підприємстві практикується виготовлення спецодягу на замовлення, що дає можливість клієнту вибирати фасон виробу, тканину, фурнітуру, вишивка логотипу. В комплекті пропонується повний асортимент робочого взуття та засобів індивідуального захисту.

ПВКП "Волиньспецторг" – колектив досвідчених професіоналів. Починаючи з відділу продаж, де менеджери і дизайнери добре орієнтуються  у всіх тонкощах спцодягу і закінчуючи виробничими цехами із закрійниками і кравцями – скрізь перевірені часом спеціалісти своєї справи. Сучасна техніка і передові технології в швейному виробництві це наше майбутнє. ПВКП"Волиньспецторг" використовує комплекс обладнання для комп’ютерного моделювання і виготовлення лекал ― "САПР", що дозволяє прискорювати виробництво, економити матеріали, покращувати якість спецодягу. Найбільш якісним і презентабельним видом нанесення логотипів є комп’ютерна вишивка. Перші кроки у цьому напрямку підприємство зробило ще 10 років тому. Закупили простенькі приставки і почали до швейних машин і почали  вишивати логотипи для спецодягу .

У важкі часи війни на сході України підприємство «Волиньспецторг» одразу підставило своє плече. По спальні мішки, плащ-накидки, літні і зимові камуфляжні костюми, спецодяг звертаються волонтери як з Луцька так і з усієї країни. В асортименті є й балаклави, светри, тепла білизна, спецвзуття, брезентові ноші та чохли на каски. Частина Волинської міліції, зокрема і батальйон «Світязь», носить форму від «Волиньспецторгу». Фірма не тільки продає продукцію, а й обов’язково якусь частину надає безкоштовно. Як благодійну допомогу на підприємстві шили шкільну форму для сиріт, батьки яких загинули в АТО.

 ПВКП "Волиньспецторг" запрошує до співпраці всі підприємства Луцька та області, хто хоче зробити свій бізнес привабливим і неповторним, хто хоче працювати комфортно, безпечно  і красиво.

Предыдущие статьи