Корзина
77 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
+380503782669
+380673343144
+380666345030
Фабрика корпоративной одежды ЧПКП "Волыньспецторг"
Корзина

Екскурсія студентів на ПВКП «Волиньспецторг»: нові враження, нові амбіції та завдання на майбутнє

  На нашому підприємстві постійно проходять практику учениці- щвеі . 27 жовтня2016 року длястудентів академічних груп МОс-11 та ЕП-21 факультету бізнесу було організовано пізнавально-навчальну екскурсію на ПВКП «Волиньспецторг».Супроводжували студентів кураториГерасимяк Неля та Оксенюк Катерина.

Військовий камуфляж, вишукані вишиванки, надійний спецодяг і костюми для «Швидкої допомоги», шкільна форма і суддівські мантії, сценічні костюми – усе це працівниці «Волиньспецторгу» шиють відмінної якості. Екскурсоводом зазначено, що приватне виробничо-комерційне підприємство за 19 років існування завоювало бездоганну репутацію і стало відомим брендом на профільному ринку.

QIP Shot - Screen 031Хочеться відмітити, що ПВКП«Волиньспецторг» – колектив досвідчених професіоналів. Починаючи з відділу продаж, де менеджери і дизайнери добре орієнтуються у всіх тонкощах спецодягу і закінчуючи виробничими цехами із закрійниками і кравцями – скрізь перевірені часом спеціалісти своєї справи.ПВКП «Волиньспецторг» використовує комплекс обладнання для комп’ютерного моделювання і виготовлення лекал ― «САПР», що дозволяє прискорювати виробництво, економити матеріали, покращувати якість спецодягу.

У важкі часи війни на сході України підприємство «Волиньспецторг» одразу підставило своє плече. По спальні мішки,плащ-палатки, літні і зимові камуфляжні костюми звертаються волонтери з усієї країни. В асортименті є й балаклави, светри, тепла білизна, спецвзуття, брезентові ноші та чохли на каски. Частина волинської міліції, зокрема й рота «Світязь», носить форму від «Волиньспецторгу». Фірма не тільки продає продукцію, а й обов’язково частину надає безкоштовно.Як благодійну допомогу на підприємстві шили шкільну форму для сиріт, батьки яких загинули у зоні АТО.

QIP Shot - Screen 030 1Тривалим попитом користуються вишиванки. Перші кроки у даномунапрямку підприємство зробило ще14 років тому. Закупили простенькі приставки до швейних машин і почали вишивати логотипи. Спеціалісти вдосконалювали майстерність, ускладнювали і «вловили» хвилю попиту на національний одяг, який почав зростати. Це підштовхувало оновлювати і матеріальну базу.

Завдяки Інтернету «Волиньспецторг» має партнерів-оптовиків.Вишиванки від місцевого виробника можна купити у магазинах Києва, Одеси, Дніпропетровська, Житомира, Полтави, Рівного і Трускавця. Сьогодні керівництво волинського виробничо-комерційного підприємства особливі зусилля спрямовує на пошук саме оптових партнерів. І готове їм запропонувати вигідні умови.Сучасні технології помножені на фаховийрівень персоналу дозволяють виконувати візерунки буд-якого рівня складності.

QIP Shot - Screen 033Враженнями від екскурсії діляться екскурсанти:

Куран Святослав, ст. гр. ЕП-21: «Цікаво було спостерігати за тим, як точно та красиво швейна машинка «вимальовувала» різного роду народні орнаменти. Завдяки чудовій атмосфері, яка панує у цеху та привітності працівників «Волиньспецторг», ми змогли вникнути у те, наскільки кропітка та важлива їх праця.Це зламало наші стереотипи про виробництво в цілому».

Романчук Олександр, студент групи ЕП-21:«Море позитивних емоцій, корисна інформація, тепла атмосфера –саме такі враження від екскурсії. Такі заходи,на мою думку, спонукають до активної життєвої позиції, бажання вчитися та нарощувати власний потенціал».

Филинюк Ольга, студентка групи МОс-11: «Начальник виробництва ознайомила нас з особливостями діяльності підприємства, зокрема з асортиментною політикою, системою постачання та збуту, з виробничим процесом від стадії розробки одягу до моменту відправлення на продаж.Здавалося б, на перший погляд невелике підприємство – але має досить великі потужності. По завершенню екскурсії ми мали змогу відвідати фірмовий магазин «Вишиванка» і більш детальніше ознайомитися з асортиментом товарів, ціновою політикою, новинками».

Студенти та викладачі висловлюють щиру вдячність керівництву та працівникам ПВКП «Волиньспецторг»за надану можливість побачити виробництво власними очима.

Предыдущие статьи