Корзина
76 отзывов
+380
50
378-26-69
+380
67
334-31-44
+380
66
634-50-30
Фабрика корпоративной одежды ЧПКП "Волыньспецторг"
Корзина
Екскурсія студентів на ПВКП «Волиньспецторг»: нові враження, нові амбіції та завдання на майбутнє

Екскурсія студентів на ПВКП «Волиньспецторг»: нові враження, нові амбіції та завдання на майбутнє

27 жовтня2016 рокудлястудентів академічних груп МОс-11 та ЕП-21 факультету бізнесу було організовано пізнавально-навчальну екскурсію на ПВКП «Волиньспецторг».Супроводжували студентів кураториГерасимяк Неля та Оксенюк Катерина.

Військовий камуфляжі вишукані вишиванки, надійний спецодяг і костюми для «Швидкої допомоги», шкільна форма і суддівські мантії, сценічні костюми – усе це працівниці «Волиньспецторгу» шиють відмінної якості. Екскурсоводом зазначено, що приватне виробничо-комерційне підприємство за 15 років існування завоювало бездоганну репутацію і стало відомим брендом на профільному ринку.

QIP Shot - Screen 031Хочеться відмітити, що ПВКП«Волиньспецторг» – колектив досвідчених професіоналів. Починаючи з відділу продаж, де менеджери і дизайнери добре орієнтуються у всіх тонкощах спецодягу і закінчуючи виробничими цехами із закрійниками і кравцями – скрізь перевірені часом спеціалісти своєї справи.ПВКП «Волиньспецторг» використовує комплекс обладнання для комп’ютерного моделювання і виготовлення лекал ― «САПР», що дозволяє прискорювати виробництво, економити матеріали, покращувати якість спецодягу.

У важкі часи війни на сході України підприємство «Волиньспецторг» одразу підставило своє плече. По спальні мішки,плащ-палатки, літні і зимові камуфляжні костюми звертаються волонтери з усієї країни. В асортименті є й балаклави, светри, тепла білизна, спецвзуття, брезентові ноші та чохли на каски. Частина волинської міліції, зокрема й рота «Світязь», носить форму від «Волиньспецторгу». Фірма не тільки продає продукцію, а й обов’язково частину надає безкоштовно.Як благодійну допомогу на підприємстві шили шкільну форму для сиріт, батьки яких загинули у зоні АТО.

QIP Shot - Screen 030 1Тривалим попитом користуються вишиванки. Перші кроки у даномунапрямку підприємство зробило ще10 років тому. Закупили простенькі приставки до швейних машин і почали вишивати логотипи. Спеціалісти вдосконалювали майстерність, ускладнювали і «вловили» хвилю попитуна національний одяг, який почав зростати. Це підштовхувало оновлювати і матеріальну базу.

Завдяки Інтернету «Волиньспецторг» має партнерів-оптовиків.Вишиванки від місцевого виробника можна купити у магазинах Києва, Одеси, Дніпропетровська, Житомира, Полтави, Рівного і Трускавця. Сьогодні керівництво волинського виробничо-комерційного підприємства особливі зусилля спрямовує на пошук саме оптових партнерів. І готове їм запропонувати вигідні умови.Сучасні технології помножені на фаховийрівень персоналу дозволяють виконувати візерунки буд-якого рівня складності.

QIP Shot - Screen 033Враженнями від екскурсії діляться екскурсанти:

Куран Святослав, ст. гр. ЕП-21: «Цікаво було спостерігати за тим, як точно та красиво швейна машинка «вимальовувала» різного роду народні орнаменти. Завдяки чудовій атмосфері, яка панує у цеху та привітності працівників «Волиньспецторг», ми змогли вникнути у те, наскільки кропітка та важлива їх праця.Це зламало наші стереотипи про виробництво в цілому».

Романчук Олександр, студент групи ЕП-21:«Море позитивних емоцій, корисна інформація, теплаатмосфера –саме такі враження від екскурсії. Такі заходи,на моюдумку, спонукаютьдо активної життєвої позиції, бажання вчитися та нарощувати власний потенціал».

Филинюк Ольга, студентка групи МОс-11: «Начальник виробництва ознайомила нас з особливостями діяльності підприємства, зокрема з асортиментною політикою, системою постачання та збуту, з виробничим процесом від стадії розробки одягу до моменту відправлення на продаж.Здавалося б, на перший погляд невелике підприємство – але має досить великі потужності. По завершенню екскурсії ми мали змогу відвідати фірмовий магазин «Вишиванка» і більш детальніше ознайомитися з асортиментом товарів, ціновою політикою, новинками».

Студенти та викладачі висловлюють щиру вдячність керівництву та працівникам ПВКП «Волиньспецторг»за надану можливість побачити виробництво власними очима.

Предыдущие статьи