Корзина
76 отзывов
+380
50
378-26-69
+380
67
334-31-44
+380
66
634-50-30
Фабрика корпоративной одежды ПВКП "Волыньспецторг"
Корзина
Спецодежда, костюмы рабочие, куртки зимние, зимняя спецодежда
Спецодежда, костюмы рабочие, куртки зимние, зимняя спецодежда
влево
 • Спецодежда, костюмы рабочие, куртки зимние, зимняя спецодежда, фото 2
 • Спецодежда, костюмы рабочие, куртки зимние, зимняя спецодежда, фото 3
 • Спецодежда, костюмы рабочие, куртки зимние, зимняя спецодежда, фото 4
вправо

Спецодежда, костюмы рабочие, куртки зимние, зимняя спецодежда

 • Под заказ
 • Только оптом

Оптовые цены уточняйте

+38050378-26-69
оптовый отдел
 • +38067334-31-44
  оптовый отдел
 • +38066634-50-30
  розничная продажа
 • +38033277-07-42
 • +38033277-08-00
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание

Спецодяг ПВКП "Волиньспецторг" зміцнить статус та імідж Вашої фірми, а Ваші клієнти та працівники з гідністю оцінять цей елемент сучасної корпоративної культури

Спецодяг від провідної фабрики корпоративного одягу України – це річ, яка відповідає всім вимогам до неї сучасності. По-перше, спецодяг ПВКП «Волиньспецторг» виконує ряд захисних і гігієнічних функцій, а по-друге, його зовнішній вигляд і стиль відповідають естетичним параметрам та сучасним тенденціям моди.

Робочий одяг розробляють кращі технологи та дизайнери нашої компанії. У пошитті спецодягу використовуються професійні тканини та сучасне швейне обладнання, що забезпечує найвищу якість робочого одягу. На вимогу замовника наноситься на робочий костюм логотип чи рекламний слоган підприємства.

ПВКП «Волиньспецторг» постійно вдосконалює свій виробничий процес. Регулярно розробляються нові моделі спеціального одягу: робочий спецодяг, утеплений одяг, літній спецодяг, одяг для охоронців, водовідштовхуючий одяг, спецодяг медичний, жіночий спецодяг, а також головні спеціальні убори, взуття робоче, рукавиці та багато іншого.

alt text

Куртка «Універсал» Куртка прямого силуету подовжена без підкладки, з вшивним одношовним рукавом на манжеті, куліскою по лінії талії, потайною застібкою на гудзики.Куртка має нагрудні накладні кишені з клапанами та нижні накладні кишені з фігурним входом.

alt text

Куртка «Спеціаліст» Куртка без підкладки з поясом на резинці по лінії бедер, з вшивним одношовним рукавом на манжеті, потайною застібкою на гудзики. Куртка має нагрудні накладні кишені з клапанами та нижні накладні кишені з фігурним входом.

alt text

Напівкомбінезон «Універсал» Напівкомбінезон на бретелях , з нагрудною накладною кишенею з клапаном, накладними нижніми кишенями з фігурним входом. У пояс задньої половинки вставлено резинку.

alt text

Штани прямі на поясі з відрізним бочком.

alt text

Костюм «Робочий» До костюму входять куртка «Робоча» та штани «Робочі». Куртка прямого силуету з вшивним одно шовним рукавом з манжетою, центральнобортовою застібкою на ґудзики, має з лівого боку накладну верхню кишеню та дві нижні накладні кишені.
Брюки прямі на поясі з двома накладними кишенями по переду.

alt text

Халат «Робочий» жіночий Халат прямий, з вшивним одношовним рукавом з манжетою, центральнобортовою застібкою на ґудзики, має з лівого боку накладну верхню кишеню та дві нижні накладні кишені, по спинці зав’язки.

alt text

Халат «Робочий» чоловічий Халат прямий, з вшивним одношовним рукавом з манжетою, центральнобортовою застібкою на ґудзики, має з лівого боку накладну верхню кишеню та дві нижні накладні кишені, по спинці пояс.

alt text

Костюм «Військовий» Костюм складається з куртки та брюк. Куртка прямого силуету подовжена без підкладки, з вшивним одношовним рукавом на манжеті, куліскою по лінії талії, потайною застібкою на гудзики. Куртка має нагрудні та нижні накладні об’ємні кишені з клапанами. По спинці спроектовано складко для вільнішого руху.
Брюки прямі на поясі з відрізним бочком та накладними об’ємними кишенями по лінії коліна.

ПВКП «Волиньспецторг» запрошує до співпраці всіх, хто прагне працювати безпечно, комфортно та красиво!

Информация для заказа
 • Цена: Оптовые цены уточняйте
Отзывы о товаре
Спецодежда, костюмы рабочие, куртки зимние, зимняя спецодеждаСпецодежда, костюмы рабочие, куртки зимние, зимняя спецодежда
Под заказ
Оптовые цены уточняйте
+38050378-26-69
оптовый отдел
 • +38067334-31-44
  оптовый отдел
 • +38066634-50-30
  розничная продажа
 • +38033277-07-42
 • +38033277-08-00